کشف لوازم خانگی قاچاق در ایذه

1398/03/04

کشف لوازم خانگی قاچاق در ایذه
جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان از توقیف یک دستگاه کامیون و کشف یک میلیارد و 160 میلیون ریال کالای قاچاق در شهرستان ایذه خبر داد.
به گزارش دنیای لوازم خانگی، سرهنگ سید محمد صالحی ضمن تاکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاق کالا و ارز، اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی ایذه با تحقیقات تخصصی یک دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق را شناسایی و توقیف کردند.

سرهنگ صالحی تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی شهرستان ایذه با هماهنگی مرجع قضایی در بازرسی از خودروی توقیفی 48 دستگاه پنکه ایستاده رطوبت ساز، یک دستگاه یخچال، یک دستگاه ماشین ظرفشویی و یک دستگاه ماشین لباسشویی فاقد هرگونه مجوز گمرکی کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه کارشناسان ارزش کالاهای قاچاق کشف شده را بالغ بر یک میلیارد و 160 میلیون ریال برآورد کردند، گفت: در این رابطه یک متهم دستگیر و به همراه کالاهای قاچاق کشف شده پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مرجع قضائی شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان خاطرنشان کرد: عملکرد قاچاقچیان مخل تولید ملی بوده و سلامت جامعه و اقتصاد داخلی را مورد هدف قرار می دهد، از این رو تلاش پلیس برای مبارزه با اخلالگران اقتصادی با قوت بیش از پیش ادامه دارد.

ایلنا