کشف کالای قاچاق در ملایر

1398/03/12

کشف کالای قاچاق در ملایر
فرمانده انتظامی استان همدان از کشف ۸۰ دستگاه بستنی ساز و لوازم خانگی قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۱۷۰ میلیون ریال از ۴ دستگاه خودرو در ملایر خبر داد.
به گزارش دنیای لوازم خانگی، سردار بخشعلی کامرانی صالح اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر حمل کالای قاچاق در محورهای مواصلاتی شهرستان ملایر، مأموران انتظامی بخش جوکار شهرستان با همکاری اداره مبارزه با جرایم اقتصادی، ۴ دستگاه خودروی سواری را در این خصوص شناسایی و متوقف کردند.

وی افزود: طی بازرسی از این خودروها ۸۰ دستگاه بستنی ساز، ۴ دستگاه کولر گازی، ۳ دستگاه ماشین لباسشویی، یک دستگاه ماشین ظرفشویی و ۲ عدد پنل کولر کشف و ۴ متهم در این خصوص به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان همدان همچنین از کشف ۹۶ کیلو گرم تریاک و ۶ کیلو گرم حشیش با لفافه در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان و غرب تهران خبر داد و گفت: با تلاش‌های اطلاعاتی چند ماهه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان بر روی یک باند قاچاق و توزیع مواد مخدر مشخص شد این باند اقدام به انتقال مواد مخدر از استان‌های جنوبی به استان‌های مرکزی کشور می‌کند.

وی افزود: در یک تعامل اطلاعاتی و عملیات هدفمند و هوشمندانه با پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب تهران، منزل این قاچاقچیان در شهرستان ملارد شناسایی و در بازرسی از آن، ۹۶ کیلو گرم تریاک و ۶ کیلوگرم حشیش با لفافه کشف و یک متهم در این خصوص دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: اشراف اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر باعث شده قاچاقچیان مواد مخدر نتوانند به راحتی به اهداف شوم و پلید خود برسند.

مهر
نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر شما