کسب سه جایزه نوآوری در صنعت لوازم خانگی توسط گرنیه

1398/03/18

کسب سه جایزه نوآوری در صنعت لوازم خانگی توسط گرنیه
در یک رویداد ویژه شرکت لوازم خانگی Gorenje و محصولات آن سه جایزه نوآوری را دریافت کردند.
به گزارش دنیای لوازم خانگی، شرکت Gorenje یک جایزه ی طلا برای نسل جدید ماشین لباسشویی و خشک کن WaveActive، یک جایزه ی نقره برای نسل جدید ماشین های ظرفشویی Asko و Gorenje Orodjarna و در آخر یک جایزه برنز برای ابزار پیشرفته و محصولات فلزی را از آن خود کرد.

نسل جدید ماشین لباسشویی و خشک کن های Gorenje WaveActive نوآوری ها و فناوری های پیشرفته مانند SteamTech و IonTech بهره می برد و کار هرکدام به ترتیب استفاده از بخار به طور موثر و هوای یونیزه شده برای از بین بردن لکه های البسه است.

همچنین در خشک کن، فناوری IonTech بوی بد البسه را از بین می برد، در حالی که فناوری SteamTech برای صاف کردن الیاف پارچه بدون نیاز به اتو کشی کاربرد دارد.

تمام لوازم خانگی نسل جدید Gorenje WaveActive از بالاترین استانداردها برخوردار بوده و بسیار کارآمد هستند.

نسل جدید ماشین های ظرفشویی Asko که جایزه نقره را از آن خود کردند، طراحی مینیمالیستی، کیفیت و عملکرد بالای از ویژگی های ماشین ظرفشویی های نسل جدید Asko است.

این مدل از کلاس مصرف انرژی A+++ بهره‌مند بوده و از نظر مصرف انرژی بهینه است. کارکرد بسیار کم‌صدا دارد و صدای آن از ۳۹ دسی‌بل تجاوز نمی‌کند. استفاده از ماشین ظرف‌شویی نسبت به شست‌وشوی دستی بهینه‌تر است و به صرفه‌جویی در مصرف آب کمک شایانی می‌کند. میزان آب مصرفی این مدل به طور میانگین ۹٫۵ لیتر است

قابل ذکر است، از دو برنامه و چهار حالت مختلف شستشوی ظروف مطابق با نیازهای کاربران طراحی شده است.

ال کا ایران
نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر شما