رونمایی از بزرگترین فرش دستباف ایرانی

1398/04/15

در نمایشگاه بین المللی فرش تهران رونمایی می شود؛
رونمایی از بزرگترین فرش دستباف ایرانی
رئیس مرکز ملی فرش ایران گفت: از چهار تخته از بزرگترین فرش های دستباف ایرانی به ابعاد ۴۰۰ و ۶۰۰ متر در نمایشگاه بین المللی فرش در تهران رونمایی می شود.
به گزارش دنیای لوازم خانگی، فرشته دستپاک در حاشیه اولین کارگروه فرش استان قزوین که در استانداری برگزار شد گفت: دو نمایشگاه مهم و بزرگ در کشور داریم که در آن بهترین فرش های دستباف در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.

وی افزود: اولین نمایشگاه فرش از ۹ تا ۱۳ مرداد ماه در شهر تبریز برگزار می شود که از تشکل ها و اتحادیه های فرش سراسر کشور دعوت می کنیم در این نمایشگاه شرکت کنند.

رونمایی از بزرگترین فرش های دستباف ایران

رئیس مرکز ملی فرش ایران تصریح کرد: بزرگترنی نمایشگاه بین المللی فرش از ۳ تا ۹ شهریور ماه در تهران برگزار خواهد شد که این نمایشگاه بزرگترین رویداد بین المللی در حوزه فرش دست باف است که دستاوردهای زیادی برای کشور خواهد داشت.

وی یادآورشد: در این نمایشگاه از ۴ تخته فرش بی نظیر که بزرگترین فرش دست باف ایرانی است رونمایی خواهد شد.

دستپاک بیان کرد: این فرشهای نفیس در ابعاد ۴۰۰ متری و ۶۰۰ متری است که ادعای ایران را در عرصه فرش که بهترین و اولین تولیدکننده بی نظیر فرش دستباف جهان هستیم را ثابت خواهد کرد.

وی گفت: در نمایشگاه بین المللی فرش دربیش از ۸۰۰ غرفه دست بافته های شاخص ایران و جهان درمعرض دید عموم قرار خواهد گرفت وفرصت خوبی برای حضور اتحادیه ها و تشکل های فعال در حوزه فرش است.

مهر

برچسب ها:

فرش ،دستباف ،نمایشگاه