معرفی مدل 2020 فریم تی وی سامسونگ

1398/10/17

معرفی مدل 2020 فریم تی وی سامسونگ
نمایشگاه CES 2020، به مکانی برای رونمایی از مدل‌های جدید فریم تی وی سامسونگ (Frame TV) تبدیل شد؛ تلویزیون‌های 4K کمپانی که وقتی خاموش هستند، نقش قاب هنری را ایفا می‌کنند.
به گزارش اخبار ساختمان، سامسونگ مدل‌های 2020 فریم تی وی را در دو سایز 75 اینچی و 32 اینچی معرفی کرده است تا هم برای اتاق‌های نشیمن بزرگ و هم برای اتاق خواب مناسب باشند. همچنین می‌توانید نسخه‌هایی با حاشیه بژ یا قرمز رنگ را سفارش دهید. خریداران این مدل‌ها از یک پایه دیواری بدون فاصله و اسلات One Invisible Connection (برای یکی کردن همه کابل‌های ورودی و برق) نیز بهره‌مند خواهند شد.

این تلویزیون‌های جدید، هوشمندتر از قبل هستند؛ چرا که از Art Mode 3.0 پشتیبانی می‌کنند و می‌توانند هنگام خاموش بودن، مطابق با سلیقه کاربران تصاویر دلخواه را به نمایش بگذارند. سنسورهای نور محیطی نیز بهبود یافته‌اند تا روشنایی تصاویر، در تناسب با شرایط نوری اتاق تنظیم شود.

هنوز سامسونگ جزئیاتی از مشخصات فنی و قیمت مدل‌های جدید فریم تی وی منتشر نکرده است؛ اما می‌دانیم که آن‌ها همچنان تلویزیون‌هایی 4K با پنل LED دوگانه هستند و برای دیدن مدل‌های 8K، باید بیشتر منتظر بمانیم.

گجت نیوز

برچسب ها:

فریم تی وی ،سامسونگ ،CES 2020