انتخابات صنف لوازم خانگی در معرض ابطال

1398/11/03

حواشی پیرامون صنف لوازم خانگی بهارستان شدت گرفت:
انتخابات صنف لوازم خانگی در معرض ابطال
انتخابات اتحادیه صنف لوازم خانگی، صوتی و تصویری شهرستان بهارستان در شرایطی برگزار گردید که ظاهراً بازرسان اداره صنعت،‌ معدن و تجارت دریافتند که تخلفاتی در جریان برگزاری انتخابات صورت گرفته است.
به گزارش دنیای لوازم خانگی، مدتی قبل انتخابات اتحادیه صنف لوازم خانگی، صوتی و تصویری شهرستان بهارستان در شرایطی برگزار گردید که حالا ظاهراً بازرسان اداره صنعت،‌ معدن و تجارت دریافتند که تخلفاتی در جریان برگزاری انتخابات صورت گرفته است و به همین دلیل احتمال ابطال آن وجود دارد.

بنا به گفته یک منبع آگاه احتمالات و شایعات زیادی درباره انتخابات این صنف وجود دارد اما در نهایت نظر نهایی در رابطه با ابطال این انتخابات به عهده رئیس کمیسیون نظارت شهرستان بهارستان می باشد که به زودی پس از استعلامات لازم وضعیت آن مشخص می شود.

بدون شک بر هیچ کس پوشیده نمی باشد که می شود بدون حاشیه و حرف و حدیث هم انتخابات اتحادیه را برگزار کرد و نمونه‌های بارز آن را در انتخابات‌های قبل دیده‌ایم؛‌ اما این که چه چیزی در اتحادیه صنف لوازم خانگی می گذرد که برخی افراد را مجاب به صحنه‌سازی می‌کند،‌ خدا می داند.

تعداد زیادی از اعضای این اتحادیه در گفت‌وگو با اصحاب رسانه شهرستان بهارستان درباره دغدغه‌هایشان پیرامون سلامت این انتخابات سخن گفته‌اند و همه آن‌ها نگران می باشند که سایر انتخابات‌ها نیز تحت تاثیر حاشیه‌ها قرار بگیرد.

گفتنی است که بسیاری از آن‌ها معتقد می باشند کسانی که برای یک انتخابات ساده صنفی این چنین عمل می کنند، چطور بعد از به دست گرفتن اختیارات صنف می توانند به اعضا وفادار باشند و به اجرای قانون تن دهند؟ سئوال اغلب آن‌ها این است که چه چیزی باعث می شود تا انتخابات یک صنف به حاشیه آلوده شود؟

درپایان لازم به ذکر است که هر چند بدون تردید اداره صنعت، معدن و تجارت بهارستان فارغ از همه منافع فردی و گروهی،‌ مستقل و در چارچوب قانون بر این انتخابات نظارت می کند، اما حضور سایر ناظران بی‌طرف نیز می تواند به سلامت بیشتر این انتخابات و راحت شدن خیال کسبه منجر شود.

تهران نیوز

برچسب ها:

لوازم خانگی ،بهارستان