کشف لوازم خانگی قاچاق در خرم آباد

1399/01/14

کشف لوازم خانگی قاچاق در خرم آباد
جانشین فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه خودرو کامیون و کشف لوازم خانگی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در شهرستان خرم آباد خبر داد.
به گزارش دنیای لوازم خانگی، سرهنگ سید علی میر احمدی در تشریح این خبر گفت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، در پی دریافت خبر از منابع مخبرین در خصوص عبور یک دستگاه خودرو کامیون حامل بار قاچاق، اکیپی از ماموران مبارزه با قاچاق کالا آگاهی لرستان به محور خرم زال اعزام و در مقابل پاسگاه بدرآباد به یک دستگاه خودرو کامیون کاویان مشکوک که با هماهنگی مقام قضائی آن را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران در بررسی از خودرو توقیفی، یک دستگاه یخچال هیتاچی ساخت کشور تایلند و تعداد 4 هزار و 560 عدد لوازم آشپزخانه از نوع ظروف پلاستیکی قاچاق و فاقد مجوز گمرکی که به طرز ماهرانه ایی درانتهای کابین با استفاده از نصب ورق فلزی از جنس اتاق، جاساز کرده بود، کشف و در این رابطه یک نفر را دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی لرستان در پایان با اشاره به اینکه ارزش کارشناسی کالاهای مکشوفه بالغ بر یک میلیارد ریال برآورده شده است، تصریح کرد: متهم برای ادامه مراحل قانونی به مراجع قضایی ذیصلاح معرفی شد.

آریا

برچسب ها:

لوازم خانگی ،قاچاق