با نمایندگی‌های متخلف برخورد می‌شود

1399/07/14

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه خبر داد:
با نمایندگی‌های متخلف برخورد می‌شود
دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه با اشاره به وصول گزارشاتی مبنی بر تخلف برخی نمایندگی‌های فروش لوازم خانگی در کرمانشاه، گفت: با نمایندگی‌های متخلف برخورد می‌شود.
به گزارش اخبار ساختمان، «شهرام کرمی» در این ارتباط توضیح داد که اخیرا گزارشاتی مردمی دریافت کرده ایم مبنی بر اینکه برخی از نمایندگی فروش لوازم خانگی در کرمانشاه اقدام به دریافت وجه از مشتریان خود می کنند، اما کالایی تحویل خریدار نمی دهند.

وی تصریح کرد: متاسفانه این واحدهای صنفی متخلف حتی باوجود گذشت چندماه از دریافت وجه خریداران، از تحویل کالا به مشتریان خودداری می کنند.

دادستان کرمانشاه افزود: باتوجه به اینکه تاکنون شکایت متعددی در این رابطه به دادسرای عمومی و انقلاب استان شده، لذا دستگاه قضایی با جدیدت به این مساله ورود می کند.

وی اضافه کرد: همچنین در راستای مواد ۲۸ قانون نظام صنفی و ماده ۱۱۴ قانون آئین دادرسی کیفری و همچنین مواد ۲۲ و ۲۹۰ قانون آئین دادرسی کیفری به منظور صیانت از حقوق عامه از پلیس نظارت بر این امکان و اداره کل تعزیرات استان می خواهیم که نسبت به پلمب این واحدها اقدام کند.

کرمی تاکید کرد: از آنجایی که این اقدام نمایندگی های فروش لوازم خانگی مصداق تضییع حقوق عمومی است و نارضایتی مردم را به دنبال داشته، لذا پیگیری آن را با جدیدت در دستور کار قرار می دهیم.

وی اضافه کرد: اکنون تعدادی پرونده در این رابطه در دادسرای استان تشکیل شده که در حال رسیدگی به آنها هستیم.

ایرنا

برچسب ها:

لوازم خانگی ،کرمانشاه