کشف لوازم خانگی قاچاق در ساوه

1399/08/06

کشف لوازم خانگی قاچاق در ساوه
فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف هشت میلیارد ریال انواع لوازم خانگی قاچاق در عملیات پلیس شهرستان ساوه در توقیف پنج دستگاه کامیون خبر داد.
به گزارش دنیای لوازم خانگی، سردار مفخمی شهرستانی گفت: در تداوم طرح‌های عملیاتی پلیس در مبارزه با قاچاق کالا و در تحقیقاتی جامع، فعالیت قاچاقچیان کالا مورد رصد نامحسوس پلیس شهرستان ساوه قرار گرفت.

او افزود: سرانجام در عملیاتی که با بهره گیری از توان عملیاتی پلیس شهرستان ساوه به مرحله اجرا گذاشته شد، تعداد پنج دستگاه کامیون قاچاق بر درسطح محور‌های مواصلاتی ساوه-تهران شناسایی و توقیف شدند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به حرکت این محموله‌های قاچاق از یکی از استان‌های جنوبی به مقصد تهران اضافه کرد: در این عملیات هفت قاچاقچی کالا که فاقد هرگونه مدارک معتبر برای حمل قانونی کالا‌های کشف شده بودند، دستگیر شدند.

سردار مفخمی شهرستانی ارزش کالا‌های قاچاق کشف شده را هشت میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: متهمان دستگیر شده در این عملیات با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

او در پایان با تأکید بر لزوم تداوم طرح‌های عملیاتی پلیس در مبارزه با قاچاقچیان انواع کالا‌های مورد نیاز مردم افزود: شهروندان از طریق تماس با سامانه تلفنی ۱۱۰ که در تمامی ساعات شبانه روز به آسانی در دسترس آنان قرار دارد و می‌توانند با ارائه گزارش‌ها و اطلاعات خود در زمینه فعالیت‌های مجرمانه قاچاقچیان، پلیس را بیش از پیش در حمایت از تولیدات داخلی و پیشگیری از ورود کالا‌های خارجی قاچاق به داخل کشور یاری کنند.

صدا و سیما

برچسب ها:

لوازم خانگی ،قاچاق ،ساوه