کشف لوازم خانگی قاچاق در زنجان

1399/08/20

کشف لوازم خانگی قاچاق در زنجان
سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان از کشف انواع لوازم خانگی قاچاق به ارزش تقریبی بیش از یک میلیارد ریال خبر داد.
به گزارش دنیای لوازم خانگی، یوسف اسماعیل‌زاده اظهار کرد: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و حمایت از تولیدات داخلی ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان موفق شدند یک دستگاه اتوبوس را در اتوبان زنجان – قزوین شناسایی و متوقف کنند.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان در بازرسی از اتوبوس هشت دستگاه تلویزیون، یک دستگاه ماشین ظرفشویی و 10 جفت کفش کوهنوردی خارجی قاچاق را کشف کردند.

اسماعیل‌زاده با اشاره به اینکه بنابر اعلام نظر کارشناسان ارزش تقریبی کالاهای کشف شده بیش از یک میلیارد ریال است، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شد.

وی با اشاره به اینکه پلیس امنیت اقتصادی با هدف پیش‌بینی، پیشگیری و مقابله با جرائم اقتصادی و کمک به تأمین سلامت ساختار‌های اقتصادی کشور تشکیل شده است، گفت: قاچاق کالا و ارز، جرائم پولی و بانکی، جرائم حوزه بورس، جرائم مالیاتی و پولشویی، تسهیلات غیرمجاز بانکی، زمین‌خواری و ... در اولویت رسیدگی این پلیس قرار دارد.

سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان افزود: کمک به بانک مرکزی در کنترل بازار ارز به صورت هدفمند یا کار اطلاعاتی در خصوص برخورد با افرادی که در خرید و فروش غیرقانونی ارز فعالیت داشتند، از کار‌های موثر پلیس امینت اقتصادی است.

فارس

برچسب ها:

لوازم خانگی ،قاچاق ،زنجان