کشف لوازم خانگی قاچاق در اراک

1399/09/11

کشف لوازم خانگی قاچاق در اراک
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مرکزی گفت: در عملیات‌های مأموران امنیت اقتصادی استان ۷۷۰ میلیون تومان لوازم خانگی قاچاق در توقیف دو دستگاه خودروی حامل بار قاچاق در شهرستان اراک کشف شد.
به گزارش دنیای لوازم خانگی، محمد عقیل سلگی اظهار کرد: در اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان از تردد دو دستگاه خودروی کامیون حامل کالای قاچاق در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان اراک باخبر شدند.

وی افزود: در اقدام به‌موقع مأموران امنیت اقتصادی استان و در دو عملیات جداگانه هر دو خودرو توقیف و پس از بازرسی از آنها ۲ دستگاه ماشین لباسشویی، یک دستگاه ماشین ظرف‌شویی و چهار دستگاه کولرگازی قاچاق کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مرکزی ارزش کالاهای مکشوفه را ۷۷۰ میلیون ریال اعلام کرد و بیان داشت: در این عملیات‌ها ۲ نفر دستگیر و ۲ دستگاه خودرو توقیف شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مرکزی همچنین از کشف هفت میلیارد ریال کالای قاچاق در عملیات توقیف ۶ دستگاه اتوبوس و یک دستگاه وانت آریسان در عملیات پلیس در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان اراک خبر داد.

سلگی با اشاره به تداوم طرح‌های مبارزه با قاچاق کالا ادامه داد:‌ در این طرح عملیاتی یک‌روزه و با برنامه‌ریزی انجام شده، مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان ۶ دستگاه اتوبوس و یک دستگاه وانت آریسان حامل بار قاچاق را که در حال تردد در محور اراک - قم بودند را شناسایی و متوقف کردند.

وی اضافه کرد: در این عملیات تعداد ۶ دستگاه لباسشویی، یک دستگاه موتور خودرو استوک، در حدود ۶۷ هزار عدد مواد خوراکی و نوشیدنی، تعداد ۳۴۶ عدد لوازم اسپرت خودرو قاچاق و... کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مرکزی ارزش کالاهای مکشوفه را در حدود هفت میلیارد عنوان کرد و بیان داشت:‌‌ در این عملیات هفت نفر دستگیر و با تشکیل پرونده برای برخورد قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

فارس

برچسب ها:

لوازم خانگی ،قاچاق ،اراک