کشف انبار لوازم خانگی قاچاق در مشهد

1399/10/24

کشف انبار لوازم خانگی قاچاق در مشهد
کارشناس مسئول معاونت بازرسی و نظارت سازمان صمت خراسان رضوی از کشف یک انبار بزرگ لوازم خانگی قاچاق در مشهد خبر داد.
به گزارش دنیای لوازم خانگی، بخشعلی بیاتی قله زو اظهار کرد: بازرسان این سازمان بر اساس گزارش‌های دریافتی و با تحقیقات میدانی توانستند انبار بزرگ لوازم منزل را در شهر مشهد شناسایی کنند.

وی ادامه داد: بازرسان سازمان در این انبار، 1317 قلم انواع کالای لوازم خانگی شامل جارو برقی، اتو، همزن، مایکرویو و غیره مشاهده نمودند که طی استعلام اخذ شده از سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا، محل مذکور و کالاهای موجود در سامانه یاد شده ثبت نگردیده است.

کارشناس مسئول معاونت بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی تصریح کرد: با توجه به اینکه کالاهای کشف شده خارجی بوده و هیچ گونه مدارک واردات توسط صاحب کالا ارائه نگردیده و با عنایت به حجم بالای کالا، همگی به ظن قاچاق در محل توقیف، امانت سپاری و مراتب صورتجلسه گردیده است.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی، بیاتی قله زو مبارزه با قاچاق کالا در سطح عرضه را یکی از اولویت‌های این سازمان دانست و گفت: برخورد با انبارداران، عرضه کنندگان و فروشندگان کالاهای قاچاق از مهمترین اولویت بازرسان این سازمان است.

وی سامانه تلفنی ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صمت استان را پل ارتباطی بین مردم و بازرسان سازمان دانست و تاکید کرد: ما آماده دریافت گزارش‌ها و شکایت‌های اقتصادی مردم و رسیدگی به آنها هستیم.

ایسنا