اسمگ جوایز طراحی برتر شیکاگو را دریافت کرد

1399/11/05

اسمگ جوایز طراحی برتر شیکاگو را دریافت کرد
اسمگ جوایز طراحی برتر شیکاگو را کسب کرد و این جوایز به محصولاتی مانند یخچال FAB38، اجاق گاز صفحه ای و هود یکپارچه این برند ایتالیایی رسیده است.
به گزارش دنیای لوازم خانگی، یخچال FAB38 به دلیل طراحی منحصر به فرد، بی نظیر و فناوری های نوآورانه ای که برای صرفه جویی بهینه و بهره وری انرژی طراحی شده اند، مورد تقدیر قرار گرفته است. اجاق گاز صفحه ای با هود یکپارچه دارای یک فن قدرتمند و چهار منطقه پخت و پز با 9 سطح تنظیمات جایزه دریافت کرد.

جیم کالوتئوس، مدیر عامل نمایندگی اسمگ در استرالیا درمورد برنده شدن این جایزه گفت: “اسمگ با داشتن 70 سال سابقه کاری و طراحی منحصر به فرد بیش از هر چیز دیگری به افراد در خانه هنگام پخت و پز کمک می کند. ما بسیار مفتخریم که برای نهمین بار متوالی توسط این موسسه معتبر طراحی در زمینه نوآوری های برجسته و طراحی انتخاب می شویم.

معیارهای جوایز Good Design که توسط هیئت داوران بین المللی متشکل از طراحان، معماران و مدیران خلاق برجسته ساخته شده است ، نوآوری هایی را در عملکرد، سازگاری با محیط زیست، زیبایی شناسی، محتوای نمادین و احساسی به نمایش می گذارد.

شیکاگو آتنایوم 900 پروژه برتر از 48 کشور با مشارکت را انتخاب کرد. اسمگ در مجموع 9 جایزه Good Design با دو وسیله موجود در استرالیا دریافت کرد.

ال کا ایران

برچسب ها:

لوازم خانگی ،اسمگ