افتتاح نمایشگاه لوازم خانگی در همدان

1399/11/05

افتتاح نمایشگاه لوازم خانگی در همدان
مدیرعامل نمایشگاه های بین المللی همدان با تاکید بر اینکه نمایشگاه لوازم خانگی با هدف گسترش فرهنگ استفاده از کالا‌های ایرانی در همدان برگزار می‌شود، گفت: بیستمین نمایشگاه بین‌المللی کالا‌های خانگی و دوازدهمین نمایشگاه فرش ماشینی، موکت، کف‌پوش و صنایع دستی از امروز در همدان گشایش می‌یابد.
به گزارش دنیای لوازم خانگی، حمید گلی‌پور در ادامه افزود: این نمایشگاه با حضور ۴۵ واحد شرکت‌کننده از هفت استان تهران، خراسان رضوی، اصفهان، همدان، آذربایجان شرقی، قم و مرکزی برگزار می‌شود.

او با بیان اینکه یک‌سوم غرفه‌ها برای شرکت های بومی‌ استان همدان در نظر گرفته شده است، گفت: در این نمایشگاه رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی از جمله استفاده از نرم‌افزار ماسک در دستور کار قرار گرفته است.

حمید گلی‌پور با بیان اینکه هدف از برگزاری نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی در همدان توسعه صنعت و صادرات است، بیان کرد: طی چند وقت اخیر به دلیل تحریم‌ها برخی از برند‌های معروف لوازم خانگی وارد ایران نشده و این نمایشگاه فرصتی است تا تولیدکنندگان ایرانی کالا‌های خود را نمایش داده و فرهنگ استفاده از کالا‌های ایرانی گسترش یابد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان یادآور شد: بیستمین نمایشگاه بین‌المللی کالا‌های خانگی و دوازدهمین نمایشگاه فرش ماشینی، موکت، کف‌پوش و صنایع دستی به مدت پنج روز از ۵ تا ۱۰ بهمن از ساعت ۱۵ تا ۲۰ و روز جمعه از ساعت ۱۰ تا ۲۰ در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی برگزار می‌شود.

باشگاه خبرنگاران