کشف انبار لوازم خانگی احتکاری در اصفهان

1399/11/12

کشف انبار لوازم خانگی احتکاری در اصفهان
جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف یک انبار بزرگ حاوی انواع لوازم خانگی احتکار شده به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال در عملیات مأموران پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی خبر داد.
به گزارش دنیای لوازم خانگی، سرهنگ محمدرضا هاشمی‌فر اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در ادامه اقدامات مقابله‌ای خود با محتکران کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم با اشرافیت و هوشمندی بالای خود از دپوی تعداد بسیار زیادی لوازم خانگی در یک انبار واقع در یکی از مناطق مرکزی شهر اصفهان مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران پس از بررسی‌های تخصصی و کسب اطلاعات لازم طی هماهنگی با مقام قضائی به همراه کارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت از انبار مذکور بازدید کرده و تعداد زیادی لوازم خانگی و آشپزخانه را که از مدت‌ها قبل در این محل دپو شده بود، کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه کارشناسان مربوطه حاضر در این عملیات، ارزش اقلام موجود در انبار را بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال تخمین زدند، گفت: با توجه به اینکه اطلاعات نشانی انبار مذکور در سامانه جامع انبار اداره صنعت، معدن و تجارت ثبت نشده و موجودی آن نیز به این اداره اعلام نشده بود، جرم احتکار محرز و با حکم مقام قضائی نسبت به پلمب آن اقدام شد.

وی از شناسایی یک فرد متخلف و تحویل وی به مرجع قضائی برای رسیدگی به جرم خود خبر داد و اظهار داشت: برخورد با محتکران کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم به طور ویژه و مستمر در دستور کار مأموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان است و در این رابطه از شهروندان می‌خواهیم هرگونه اطلاعات و اخباری در این خصوص را از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ به مأموران پلیس اطلاع دهند تا نسبت به پیگیری سریع موضوع و برخورد با متخلفان اقدام شود.

مهر

برچسب ها:

لوازم خانگ