راهنمای خرید بهترین اتو برای منزل

1399/12/24

راهنمای خرید بهترین اتو برای منزل
اهمیت آراستگی ظاهری، صاف و بدون چروک بودن لباس‌ها یکی از موارد مهم برای حفظ ظاهر افراد به شمار می‌رود و همین موضوع اهمیت انتخاب نوع اتو و وجود این وسیله را در خانه‌ها چندین برابر کرده است.
به گزارش دنیای لوازم خانگی، یکی از لوازم خانگی منزل که داشتن آن در هر خانه‌ای جزو واجبات محسوب می شود اتو است. وقتی لباس ها را از ماشین لباسشویی بیرون می آورید لباس‌های شما پر از چین و چروک است و شما نیاز به یک اتوی خوب برای صاف کردن و اتو کشیدن دارید. لباس اتوکشیده شده باعث می شود که شما ظاهری بسیار شیک داشته باشید. اگر شما هم جزو افرادی هستید که مرتب بودن خود اهمیت می دهید و فرد اتو کشیده‌ای هستید با ما همراه باشید تا شما را با انواع اتو آشنا کنیم.

انواع اتو

اتو دارای انواع مختلفی مانند اتو مخزن دار، اتو بخار، اتو پرسی و بخار گر است. شما با توجه به قیمت، کارایی و نیاز خود می توانید مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید. همان طور که می دانید انتخاب اتوبسیار اهمیت دارد پس با ما همراه باشید تا بتوانید اتوی مناسب را انتخاب کنید.

اتوبخار

یکی از اتوهای بسیار پرطرفدار که در هر خانه ای شما یکی از آن را می بینید اتو بخار است. یکی از مهمترین دلایل برای استفاده از این اتو کارکردن آسان با آن است. شما به راحتی می توانید با تنظیم درجه مناسب به راحتی لباس خود را اتوکنید. در این اتوها با اسپری کردن آب بر روی لباس می توانید سرعت اتو کردن را افزایش دهید و در مصرف برق صرفه جویی کنید.

اتو مخزن دار

مخزن دار همان طور که از نامشان مشخص است دارای مخزن آب جداگانه هستند و برای افرادی که تعدادزیادی لباس اتو می کنند بسیار مناسب است به دلیل اینکه لازم نیست دائم مخزن آن را پر کنید وآب درون مخزن خیلی در تمام می شود. این اتو ها بسیار سبک هستند به دلیل اینکه مخزن آب آنها جدا است.

اتو پرسی

این نوع اتوها جون می دهند برای اتو کشیدن ملحفه و شلوارهای جین زیرا قدرت صاف کردن بسیار بالایی دارد و به سرعت می توانید اتو کنید ولی این را هم در نظر داشته باشید کار کردن با این نوع اتو دشوار و نیاز به فضای زیادی دارد.

بخارگر ها

بخار گر ها به شما امکان اتو پرده ها را هم می دهند به دلیل اینکه برعکس سایر اتو ها که فقط به صورت افقی می توان اتو کشید از این مدل به صورت عمودی هم می توان استفاده کرد.

ایرنا

برچسب ها:

اتوبخار ،اتوپرسی