ورود تهویه مطبوع جدید شیائومی به بازار

1399/12/24

ورود تهویه مطبوع جدید شیائومی به بازار
تهویه مطبوع جدید شیائومی با عنوان MIJIA روانه بازار لوازم خانگی می شود. این نسخه دارای قابلیت خواب آرام بوده و همانطور که از نام آن پیداست به گونه ای طراحی شده که با سر و صدای کم کار می کند و میزان صدای ان تنها 18 دسی بل است و کاربران می توانند یک خواب راحت داشته باشند.
به گزارش دنیای لوازم خانگی، همانطور که گفته شد شیائومی تهویه مطبوع جدیدی را با نام MIJIA در نسخه خواب آرام عرضه کرده است. این محصول به گونه ای طراحی شده که با سر و صدای کم یک خواب راحت را برای کاربران رقم می زند. کولر گازی یاد شده در حال حاضر با برچسب قیمت 2،099 یوان (322 پوند) در دسترس کاربران قرار می گیرد.

مهمترین نقاط قوت نسخه خواب تهویه مطبوع MIJIA شامل کنترل هوشمند باد، سطح جدیدی از بهره وری انرژی و صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.

کولر گازی دارای یک دکمه اختصاصی روی کنترل از راه دور است که برای روشن کردن “حالت خواب” مورد استفاده قرار می گیرد. وقتی حالت خواب آرام روشن است چراغ نمایشگر به طور خودکار خاموش می شود و صدای موتور به 18 دسی بل کاهش می یابد. همچنین عملکرد دمیدن ضد مستقیم فعال شده و یک فضای خواب ایده آل برای کاربر ایجاد می کند.

دمای بدن انسان در طول خواب به طور مداوم تغییر می کند. در طول خواب، به تدریج از حدود 37 درجه سانتیگراد کاهش می یابد و دمای بدن در 5 صبح به کمترین دما یعنی حدود 35 درجه سانتیگراد می رسد و سپس به تدریج افزایش می یابد. در این راستا، نسخه خواب تهویه مطبوع Mijia متناسب با ریتم شبانه روزی بدن انسان عمل می کند و می تواند به طور هوشمند دمای خانه را از مرحله خواب تا قبل از بلند شدن تنظیم کند. در 4 صبح درجه حرارت داخلی را افزایش می دهد تا یک فضای خواب راحت برای شما ایجاد کند.

همچنین نسخه خواب تهویه مطبوع Mijia می تواند با Mi Band ارتباط برقرار کند تا حالت خواب را حس کند و در عین حال هوشمندانه حالت خواب را خاموش / روشن کرده و یک فضای خواب راحت تر و آرام را برای خواب فراهم کند.

صرفه جویی در مصرف انرژی نیز از ویژگی های اصلی این کولر گازی است. قدرت آن فقط یک اسب بخار بوده و برای یک اتاق خواب 10-15 متر مربع مناسب است و از نظر انرژی و محیط زیست سازگارتر است.

این محصول هوشمند شیائومی از تمیز کردن 58 درجه سانتیگراد در دمای بالا، مقابله با کپک بر روی اواپراتور و تهویه مطبوع پشتیبانی می کند. نسخه خواب آرام تهویه مطبوع میجیا از کنترل برنامه MIJIA و کنترل صوتی XiaoAI پشتیبانی می کند و از طریق mi.com در چین در دسترس کاربران قرار می گیرد.

ال کا ایران

برچسب ها:

تهویه مطبوع ،شیائومی