رکود و ثبات قیمت در بازار لوازم خانگی

1397/05/17

رکود و ثبات قیمت در بازار لوازم خانگی
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی همدان گفت: در بازار لوازم خانگی قیمت‌ها به ثبات رسیده و رکود بر بازار سایه افکنده است.
به گزارش دنیای لوازم خانگی، عبدالرضا خانجانی در همدان، اظهار داشت: هیچ گونه کمبودی در بازار لوازم خانگی وجود ندارد و همه کالاهای خانگی به وفور در بازار موجود است.
وی با بیان‌اینکه در ماه های گذشته شاهد افزایش قیمت کالاهای خانگی بودیم، ابراز کرد: دو هفته‌ای است که قیمت‌ها به ثبات رسیده و هیچ‌گونه افزایشی نداشته است اما بازار در حالت رکود به سر می‌برد.
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی همدان با بیان‌اینکه نظارت‌های ما بر بازار لوازم خانگی تشدید یافته است، گفت: خوشبختانه تا کنون هیچ‌گونه احتکاری توسط فروشندگان یافت نشده است.
خانجانی در پاسخ به اینکه چرا قسمتی از فروشگاه‌های لوازم خانگی خالی است تصریح کرد: برند شاپ‌ها و فروشگاه‌های تک محصولی تا حدودی با کمبود کالا مواجه هستند.
به نوشته تسنیم، وی با تاکید بر اینکه همه فروشندگان ملزم به نصب قیمت بر روی کالاهایشان هستند، گفت: با فروشندگان متخلف برخورد قانونی می‌شود.
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی همدان ابراز کرد: کالاهای ایرانی و خارجی همگی به میزان کافی در بازار موجود است اما در دو کالای یخچال ساید بای ساید و ماشین ظرفشویی با کمبود مواجه‌ایم.