کشف لوازم خانگی قاچاق در استان البرز

1399/05/14

کشف لوازم خانگی قاچاق در استان البرز
جانشین انتظامی البرز از کشف ۷۶ عدد لوازم تزئینی خودرو ۱۴ دستگاه لوازم خانگی قاچاق در آزاد راه کرج-قزوین خبر داد.
به گزارش دنیای لوازم خانگی، سردار سید جعفر حسینی، جانشین انتظامی البرز گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس اقتصادی ۷ خودرو حامل بار لوازم خانگی قاچاق در آزاد راه کرج-قزوین شناسایی و توقیف کردند که به ارزش ۲ میلیارد ریال است.

جانشین انتظامی البرز افزود: در بازرسی از خودرو‌های توقیف شده ۷ عدد کولرگازی، ۵ عدد تلویزیون، ۲ عدد لباسشویی و ۷۶ عدد آینه مانیتور دار خودرو که همگی قاچاق بودند کشف شد.

سردار حسینی با اشاره به دستگیری ۷ نفر در این رابطه گفت: ارزش کالا‌های کشف شده را کارشناسان ۲ میلیارد ریال تخمین زده اند.

او افزود: پلیس اقتصادی با کنترل شبانه روزی محور‌های مواصلاتی، عرصه را برای فعالیت قاچاقچیان محدود کرده است.

همچنین اخیرا بیش از ۱۰ میلیارد ریال لوازم خانگی قاچاق توسط اطلاعات سپاه ناحیه همدان کشف شد.
کشف بیش از ۱۰ میلیارد ریال لوازم خانگی قاچاق

مسئول روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان از کشف بیش از ۱۰ میلیارد ریال لوازم خانگی قاچاق توسط اطلاعات سپاه ناحیه همدان خبر داد.

علی اکبر کریم پور، مسئول روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در راستای مقابله با قاچاق کالا اظهار کرد: بیش از ۱۰ میلیارد ریال لوازم خانگی قاچاق توسط اطلاعات سپاه ناحیه همدان از دو انبار در سطح شهر کشف شد.
وی افزود: از این انبارها بیش از ۱۹۰ قلم کالای قاچاق به دست آمد که با هماهنگی دستگاه های مرتبط این انبارها پلمب و عوامل آن به دستگاه قضایی تحویل شد.

مسئول روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان تأکید کرد: پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سپاه ناحیه همدان بر اساس وظیفه ذاتی خود در جنگ اقتصادی و تحریم های ظالمانه دشمن به دقت موضوعات احتکار و کالاهای قاچاق را رصد و در تعامل با دستگاه قضایی با عوامل ایجاد ناامنی اقتصادی نیز برخورد مناسب و قاطع خواهند داشت.

ایکنا

برچسب ها:

لوازم خانگی ،قاچاق ،البرز