نمایشگاه لوازم خانگی کرمانشاه برپا شد

1399/11/07

نمایشگاه لوازم خانگی کرمانشاه برپا شد
مدیر امور نمایشگاهی نمایشگاه بین المللی کرمانشاه گفت: نمایشگاه لوازم خانگی از امروز (سه شنبه ۷ بهمن) به مدت چهار روز در بوستان شاهد کرمانشاه برپا شده است.
به گزارش دنیای لوازم خانگی ، بنفشه امامی نیا اظهارداشت:‌ در این نمایشگاه ۶۰ شرکت تولید کننده از استان‌های اردبیل، اصفهان، زنجان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، تهران قم، کاشان محصولات خود را در زمینه یخچال، لوازم آشپزخانه، لوستر، فرش، تابلو فرش، سرویس خواب به نمایش می گذارند.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه ۸۰ درصد کالاها ایرانی است، گفت: با توجه به شعار جهش تولید سعی کردیم با حمایت از تولیدکنندگان و ایجاد بستر مناسب برای فروش محصولات زمینه ای برای ارایه اجناس تولیدی با قیمت مناسب و با تخفیف نمایشگاهی فراهم کنیم.

مدیر امور نمایشگاهی نمایشگاه بین المللی کرمانشاه با اشاره به اینکه در این نمایشگاه کالاها به صورت مستقیم توسط تولید کنندگان و بدون واسطه عرضه می‌شود، افزود: این نمایشگاه همچنین فرصتی را فراهم می کند تا مردم بتوانند با قیمت مناسب کالای مورد نیاز خود را تهیه کنند.

امامی نیا عنوان کرد: غرفه‌داران از ساعت ۱۵ تا ۲۰:۳۰ محصولات تولیدی خود را به معرض نمایش می‌گذارند و علاقه‌مندان می‌توانند محصولات موردنیاز در این بخش را با برخورداری از تخفیفات نمایشگاهی تهیه کنند.

ایرنا