همکاری هایسنس و Jumbo در امارات

1399/12/11

همکاری هایسنس و Jumbo در امارات
همکاری هایسنس و Jumbo برای تولید لوازم خانگی در امارات متحده عربی خبری بود که اخیرا منتشر شده و نظر بسیاری از کاربران را جلب کرده است.
به گزارش دنیای لوازم خانگی، کمپانی هایسنس یکی از پیشروترین تولیدکنندگان لوازم الکترونیکی مصرفی در سطح جهانی است که قصد دارد با گروه Jumbo مجموعه لوازم خانگی و تهویه مطبوع در امارات برای تولید لوازم خانگی مشترک همکاری کند. این برند تجاری که دفتر مرکزی آن در چین قرار دارد و به بیش از 160 منطقه و کشور صادر می شود، از شبکه توزیع و خدمات گسترده Jumbo که طی 47 سال گذشته توسعه یافته بهره می برد و به بازار امارات متحده عربی راه می یابد.

شرکت هایسنس با رعایت فلسفه ساده و بهتر زندگی، بیش از پنج دهه است که جدیدترین فناوری ها را در لوازم خانگی برتر خود ادغام کرده است. از یخچال و فریزر گرفته تا ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و تهویه مطبوع مرزهای نوآوری را برای تولید محصولات الکترونیکی پیشرفته برای خانه های هوشمند پیش برده است.

با توزیع بیش از 1000 فروشگاه خرده فروشی گروه Jumbo و قابلیت های قوی در انبارداری، تحویل، تدارکات و بازاریابی هدف Jumbo استفاده از قدرت خود برای کمک به هایسنس است تا حضور خود را در کشور به عنوان توزیع کننده انحصاری و ارائه دهنده خدمات لوازم خانگی گسترش دهد.

مجموعه ای از یخچال و فریزرهای هایسنس که از ویژگی های ابتکاری برخوردار بوده و به گونه ای طراحی شده است که به زیبایی با آشپزخانه های امروزی ترکیب می شود. ویژگی های برتر این یخچال فریزرها شامل جریان چند چرخه هوا، خنک کننده دو قلو، کنترل های لمسی و فناوری بدون یخ زدگی می شوند.

ماشین لباسشویی Hisense که همراه با مجموعه ای از برنامه های شستشو برای مراقبت از لباس شما و سیستم منحصر به فرد Snowflake Drum برای مراقبت ملایم است، یک لوازم خانگی خارق العاده برای رفع نیاز لباس های شما است.

همچنین سری Hisense PureJet دارای یک ویژگی Auto Dosing بسیار مفید است. دستگاه میزان مواد شوینده را برای استفاده از وزن لباس در دیگ انتخاب می کند تا مطمئن شوید که یک شستشوی کامل را بدست آورده اید. سیستم Auto Dosing می تواند هر بار با استفاده از مقدار بهینه، مایعات کافی را برای حداکثر 20 بار شستشو ذخیره کند.

برای خنک شدن راحت در تمام طول تابستان می توانید از تهویه مطبوع هایسنس استفاده کنید. Hisense به عنوان یک متخصص در زمینه فن آوری اینورتر، تهویه مطبوع فوق العاده بی صدا و نصب آسان با فیلترهای چهار در یک را برای محافظت از هوای سالم تولید کرده است. علاوه بر این، قابلیت Smart Cooling با استفاده از کنترل های هوشمند وای فای و دمای راحت را با لمس یک دکمه تضمین می کند.

ال کا ایران

برچسب ها:

لوازم خانگی ،هایسنس ،Jumbo